pineli

O firmie Pineli

Firma PINELI jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, oferującym swoim klientom kompleksowe usługi budowlane na terenie Szczecina i w sąsiednich gminach. Firma zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników budowlanych, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Naszym atutem na rynku budowlanym jest to, że zawsze staramy się być bardzo konkurencyjni cenowo zapewniając jednocześnie najwyższą jakość wykonywanych usługi oraz wykorzystywanych materiałów. Ponadto możemy posłużyć naszym klientom pomocą w zakresie prac wykończeniowych na podstawie naszych doświadczeń, w wyborze sprawdzonych, wykwalifikowanych pracowników o długoletnim stażu na rynku budowlanym, którzy wykonują swoją pracę sumiennie i solidnie.

Klienci firmy zawsze mogą skorzystać z naszych doświadczeń podczas realizacji różnych etapów inwestycji w doborze wszelkich dostępnych technologii i materiałów wykończeniowych.